Velkoobchod - info pro prodejny

Zákazníci našeho e-shopu

Náš internetový obchod je určen také pro maloobchodní a velkoobchodní partnery. Pro jednotlivé skupiny poskytujeme odlišné cenové a platební podmínky. Zákazníci mohou být tedy fyzické osoby podnikající na základě živnostenského oprávnění nebo koncesní listiny, či právnické osoby.

Na základě registrace Vám přidělíme odpovídající ceny, které uvidíte až po dalším přihlášení, u některých druhů zboží můžete nakupovat ještě výhodněji při větším množství! 

 

Kolik zaplatíte za dopravu?

Distribuce - maloobchodní prodejny

Obchodním partnerům zboží zasíláme stejným způsobem jako koncovým spotřebitelům což pomáhá rychlému doplňování prodejen a malou náročnost na skladové zásoby. Velkoobchod mohou zajišťovat i spolupracující společnosti a zboží může být dodáno i z našich dalších smluvních skladů v několika dílčích dodávkách.

Dodávky zboží pro obchodníky se uskuteční na základě stejných obchodních podmínek a aktuálních cen uvedených u zboží po jejich registraci a přihlášení. U jednotlivého zboží jsou dále uvedeny i další množstevní slevy! Základní cena za dopravu  pro obchodníky je 139,-Kč při fakturované objednávce do hodnoty 1500,-Kč a  do celkové hmotnosti do 5kg (za každých dalších 10kg hmotnosti je příplatek 100,-Kč). Při fakturaci nad 1500,-Kč a hmotnosti do 5kg je doprava zdarma. Pro obchodníky účtujeme i příplatek za balné ve výši 40,-Kč.

Kdy a jak obdržíte objednané zboží?

Při využití přepravy PPL a České pošty je doba doručení převážně 3 - 7 pracovních dnů od potvrzení objednávky, popř. od převodu peněz na bankovní účet prodávajícího. V den předání zboží přepravci zasíláme informační e-mail o odeslání s číslem zásilky (to naleznete i po přihlášení na svém účtu). Nebude-li zboží v ojedinělých případech  možné odeslat do 10-ti dnů obdržíte upozorňující e-mail.  U některého druhu zboží je délky expedice uvedena v textu. Všechny informace také naleznete po přihlášení na váš účet. Zboží zasíláme převážně speciální přepravní službou do 24 hod. (PPL) po předání objednávky dopravci (obdržíte od nás informační e-mail)!

Prodávající si vyhrazuje právo prodloužit výše uvedené dodací lhůty ve zvláštních případech vzniklých vyšší mocí nebo v případech, kdy nebylo z objektivních příčin možné uskutečnit dodávku v předpokládaném čase. V takovém případě může být zákazník upozorněn na delší termín nebo objednávka bude vykryta částečně. K dodatečnému plnění objednávky již neúčtujeme žádné náklady na dodání zboží. Rovněž tak, vás můžeme upozornit na nedostupnost vybraného zboží nebo jej nahradit.

Náhrada dočasně nedostupného zboží je provedena vždy nejpodobnějším zbožím,  stejné nebo vyšší kvality. Náhradní plnění můžete vždy vrátit pokud vám nebude vyhovovat. Prodávající si vyhrazuje právo odmítnout objednávku nestandardního či spekulativního složení či velikosti nebo si vyžádat zálohu na zboží.

Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány zejména prostřednictvím PPL a České pošty anebo je možno si je vyzvednout osobně v distribučním skladě v Hradci Králové. Vyplňte prosím i číslo telefonu, na kterém budete kontaktováni přepravní službou (PPL). S přepravní společností je možné dohodnout přesný čas a místo předání zásilky. Přepravní společnost může i na požádání zboží uložit ve svém skladu (max. 10 dní). Nově lze objednávku platit i platební kartou.

V případě, že je zboží momentálně nedostupné a nebude možné zajistit odeslání do 10 pracovních dní budete informováni o náhradním termínu odeslání.

Ke každé dodávce zboží bude přiložen doklad (převážně kopie objednávky), který slouží současně jako dodací a záruční list. Fakturu si můžete vytisknout  po přihlášení na svůj účet. Při každé komunikaci s dodavatelem si prosím nejdříve připravte a sdělte nám číslo objednávky.