O nás & Robinson

Sezóna 2012 přináší novou, skvělou šanci pro rybáře i pro firmu Robinson Europe. Opět vzájemně spolupracujeme s našimi klienty, přicházíme s nabídkami, které obsahují spoustu novinek, hodně zajímavostí a jsou adresovány každé duši, která sní a touží po chytání ryb. Máme století supertechnologií, využíváme je maximálně a 100% našich výrobků je vyráběno úplně jinak než před 6ti -7ti lety předem. Tuto technologii, to je jediné nářadí, které aplikujeme na hluboké vědě konstrukční a velkými zkušenostmi rybářů.

Robinson Europe je firma, která je celý čas v kontaktu s nejlepšími polskými a zahraničními rybáři a každý náš výrobek, než se dostane do výroby, musí získat nejvyšší atest-akceptace budoucích uživatelů. Důležitá pozice v činnosti Robinson Europe je rybářský sport na profesionální úrovni. Tým Robinson zahrnuje několik týmů, které se umisťují hodně vysoko v celé Evropě. Ostatně do vynikajících kaprařů a splávkařů náleží národní tým českých spiningů, kteří získali znamenité výsledky v průběhu mistrovství světa v Portugalsku. Nezapomínáme o vodách a rybách v nich žijící. Robinson Pro Nature, je skvělá akce zarybňování lososovými rybami ,která mnoho let přináší vysněné efekty- do polských řek se vrátil losos, máme také čím dál početnější hejna pstruhů.

V nové sezóně 2012 přejeme našim klientům hlubokých , rybářských prožitků a úspěchů u vody, rekordních úlovků a hodně, hodně radosti.


ROBINSON je světoznámý výrobce z USA dodávající na Evropský trh ucelenou řadu rybářských potřeb navržených ROBINSON Teamem výhradně pro Evropské vody. Firma Robinson Europe zajišťuje kompletní marketing i vývoj pro ,,starý kontinent,,. Značka ROBINSON se stala za dlouhou dobu působení nejen v USA legendou, zejména díky výrobě kvalitních a cenově dostupných prutů. Špičkové zpracování, kvalitní materiály a konstrukčně perfektní řešení charakterizují většinu prutů ROBINSON.

Naše věrné zákazníky tak odměňujeme za každý nákup a těm se to vyplácí! 

Jak bonusový systém funguje? Zákazník svými nákupy získává tzv. bonusové body, které může uplatnit při zakoupení produktů. 

1 bonusový bod = 1 Kč zož odpovídá téměř u všeho 5% slevě

Nárok na věrnostní body automaticky získáváte, pokud u nás uskutečníte jakýkoli nákup. Za každý nákup načteme na na Váš účet počet bodů, který je uveden u zboží. Čím více pak máte nasbíraných věrnostních bodů, tím vyšší částku můžete kdykoliv uplatnit na své další nákupy.

U každého zboží uvidíte kolik bónusových bodů obdržíte. Náš Cash-back systém, kdy vám v podstatě vrátíme část dříve utracených peněz, odpovídá vyjímečné slevě až 5% z objednaného zboží! 

Body můžete střádat na svém účtu a opět použít ve vhodné chvíli na samotný nákup. Postupnými nákupy tak dochází ke "spoření" těchto "odložených slev". Věrnostní body a váš účet funguje jako elektronická peněženka a rostoucí počet bodů lze později (kdykoliv se rozhodnete) použít k platbě za vybraný výrobek namísto hotovosti. A to se vyplatí. U každého zboží je také uvedeno kolik potřebujete mít bodů k jeho nákupu, tak si můžete vybrat i zboží.

Jak začít využívat slevy za tento systém?

Věrnostní body jsou připisovány na zákaznický účet v maloobchodní i velkoobchodní, prostě  všem registrovaným a přihlášeným uživatelům.

Zákazník - pokud nejste zaregistrováni, můžete provést zde registraci.

Za co se bónusové body získávají?

Unikátní kód je možné do systému zadat pouze jednou.

Jak se nasbírané věrnostní body uplatňují?

Do kdy se musí věrnostní body vyčerpat?

Nárok na bonusové body zaniká z důvodů:

Upozornění:

Vyhrazujeme si právo v případě nutnosti pozměnit podmínky Bonusového systému, bez předchozího upozornění. Případné změny můžete sledovat zde.